Hotel u Můstků - Ubytování Jizerské hory

Hotel u Můstků
Restaurace Parkoviště Sjezdové lyžování Turistika Satelitní televize Cykloturistika Běžecké tratě Ohniště
Česky Deutsch
Počasi

NÁVŠTĚVNOST

Celkem 454
Dnes 4

Novinky v hotelu


NOVÁ UDÍRNA A MÍSTO NA GRILOVÁNÍ


Pro naše klienty byla zbudována venkovní udírna kde je možné připravit chutné klobásky a jiné.


RESTAURAČNí ZAHRÁDKA NAD SPLAVEM


S počátkem prázdninové sezóny a krásným teplým počasím jsme pro Vás otevřeli novou dřevěnou restaurační zahrádku přímo nad splavem před hotelem. Procházejícím nebo projíždějícím turistům nebo ubytovaným hostům nabízíme kvalitní občerstvení, točenou Plzeň, Bernard 10°, polotmavý ležák Bernard 11°. Ostatní občerstvení nebo jídla dle denní nabídky nebo připravíme po předchozí telefonické dohodě i menší oslavy či akce pro skupinky.

Ze zahrádky je krásný výhled na skokanské můstky, takže pokud budete mít štěstí, můžete sledovat tréninky našich malých skokanů a dorostenců přímo od stolu s chlazeným pivem. Pokud se vaše ratolesti budou nudit, mohou využít trampolínu s ochrannou sítí a vybít si přebytek energie. Celou dobu je budete mit pod dohledem a kontrolou přimo od stolu.


DĚTSKÝ KOUTEK NEJEN PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ


Na zimní sezónu jsme pro naše malé hosty otevřeli nový dětský koutek. Pokud se venku budou "ženit čerti" mohou maminky se svými ratolestmi vyčkat na sluníčko buď společným hraním nebo si jen odpočinout nad stránkami časopisu, zatímco si malí nezbedové budou krátit čas dováděním s autíčky nebo skládačkami.


TRAMPOLÍNA NA ZAHRÁDCE PŘED RESTAURACÍ


Letní prázdniny začaly a ne každý si troufne zaskákat na protilehlých skokanských můstcích. Aby to dětem ani jejich rodičům nebylo líto, pořídili jsme jako jediní v okolí 3,5 metrovou trampolínu s bezpečnostní sítí, na které se mohou děti od 6 let nebo jejich rodiče vyskákat do sytosti - tedy pokud nemají více než 110 kg. Rodiče si na zahrádce výletní restaurace mohou popíjet vinný střik a dohlížet na hopsající ratolesti. Věříme, že se s celou rodinou dobře pobavíte.


KAMEROVÝ SYSTÉM HLÍDÁ PARKOVIŠTĚ


Během každé ekonomické krize se zvyšuje riziko krádeží nejen ve městech, ale i v turistických oblastech. Nečekáme, až se podobná nepříjemnost stane i v našem okolí a pro "klidný spánek" našich vážených hostů jsme vybavili objekt bezpečnostním kamerovým systémem.


NOVÝ WI-FI HOT SPOT


Pro naše hotelové hosty, návštěvníky výletní restaurace a zahrádky pod slunečníky jsme zajistili v nejbližším okolí budovy bezdrátové připojení k internetu. Hledáte-li nutně cokoli na internetu, u nás se připojíte přes Wi-Fi. Workoholici, kteří se ani na horách neobejdou bez práce mohou pracovat i na balkóně s výhledem na skokanské můstky nebo u kávy či lahodného džusu v restauraci nebo na zahrádce u splavu.


VYBAVENÍ PRO VEČERNÍ ZÁBAVU


Na začátek zimních prázdnin jsme pro Vás pořídíli nový biliárdový stůl, stolní tenis a stolní fotbal. Večer po lyžovačce se nudit nebudete.