Hotel u Můstků - Ubytování Jizerské hory

Hotel u Můstků
Restaurace Parkoviště Sjezdové lyžování Turistika Satelitní televize Cykloturistika Běžecké tratě Ohniště
Česky Deutsch
Počasi

NÁVŠTĚVNOST

Celkem 454
Dnes 4

Úvodní stránka hotelu u můstků


Pohlednice

Horský hotel "U můstků" - Ubytování v Jizerských horách


Jizerské hory jsou nejsevernějším českým pohořím. Jejich východní část zasahuje na polské území a dále navazuje na Krkonoše, na západě sousedí s Lužickými horami. Nejvyšší vrchol české části hor je Smrk (1124 m). Území bylo v roce 1968 vyhlášeno chráněnou krajinnou oblastí o rozloze 368 km2. Najdete zde velké množství možností ubytování.

Ubytování v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory

Náš hotel nabízí kvalitní ubytování v Jizerských horách v obci Desná na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, 106 km od Prahy v nádherné přírodě v nadmořské výšce 554 m nad mořem. Najdete nás přímo v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory v údolí říčky Bílá Desná, na značené cyklistické stezce "Járy Cimrmana" číslo 3019.

Lyžování v Jizerských horách

Dostupnost lyžařských areálů " TANVALDSKÝ ŠPIČÁK ", " ČERNÁ ŘÍČKA " přibližně 10 minut autem od hotelu. (Možnost objednat taxi.) V zimním období je magistrála v jizerských horách dostupná na běžkách, při příznivých sněhových podmínkách, z místa vašeho ubytování přímo od hotelu.

Ubytování v Jizerských horách

Ubytování v našem hotelu nabízí možnosti jak pro rodiny s dětmi, seniory tak i pro lidi zaměřené na cykloturistiku, turistiku a veškeré lyžařské aktivity.
Pobyt je vhodný pro všechny kategorie hostů preferujících odpočinek v čistém a klidném prostředí, které náš hotel nabízí.
Dovolená v Jizerských horách v našem hotelu vám zajistí načerpání nových sil.
Při opakovaném ubytování v našem hotelu můžete získat slevu na pobyt.